Centrum Doradztwa Gospodarczego

Oferujemy kompleksowe  doradztwo gospodarcze, umożliwiające  podejmowanie racjonalnych decyzji biznesowych oraz wdrażanie rozwiązań efektywnie wspierających rozwój  przedsiębiorstw.

Centrum Szkoleń, Badań i Ekspertyz

W swojej działalności kierujemy się rzeczywistymi potrzebami klienta i w zależności od jego oczekiwań dostarczamy kompleksową ofertę dydaktyczną, szkoleniową i doradczą.

Centrum Rozwoju Klastrów

Celem klastrów jest budowanie regionalnych więzi, które służą wspieraniu konkurencyjności przedsiębiorstw, co z kolei powoduje, że ich rola w rozwoju współczesnej gospodarki jest bardzo istotna i godna wspierania, dlatego włączyliśmy się w rozwój idei klasteringu.

Europejski Program Promocji Jakości

Firmy, instytucje oraz osoby fizyczne biorące udział w programie mają do dyspozycji szereg działań mających na celu promocję oferowanych usług. Korzyścią wynikającą z przynależności do grona najlepszych w kraju jest posiadanie EuroCertyfikatu.

Konferencja "Rozwój suwalskiej przedsiębiorczości, finansowanie inwestycji - dotacje na lata 2014-2020"
Data dodania: 2016-06-10

Miło nam poinformować, że dnia 9 czerwca 2016 roku odbyła się konferencja dotycząca suwalskiej przedsiębiorczości oraz finansowania inwestycji ze środków unijnych.

Konferencja "Rozwój łomżyńskiej przedsiębiorczości, finansowanie inwestycji - dotacje na lata 2014-2020"
Data dodania: 2016-06-09

Miło nam poinformować, że dnia 8 czerwca 2016 roku odbyła się konferencja dotycząca łomżyńskiej przedsiębiorczości oraz finansowania inwestycji ze środków unijnych.

Eko inicjatywy: działamy i chronimy II
Data dodania: 2016-06-02

Drodzy Pomysłodawcy,

z przykrością musimy Państwa poinformować, iż wniosek, którego część stanowiły Wasze pomysły na realizację lokalnych inicjatyw o charakterze ekologicznym, nie zyskał przychylnej opinii Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska.

 Strona 1 z 53  >>